Суспільний мовник нарешті презентував свій мобільний додаток для Українського радіо на Android та iOS

Суспільний мовник нарешті презентував свій мобільний додаток для Українського радіо на Android та iOS

Відтепер всі шанувальники Суспільного радіо можуть слухати улюблені передачі за допомогою нового мобільного додатку suspilne.radio, доступного на платформах Android та iOS. Цей додаток дозволяє слухати всі три радіостанції Суспільного — UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура — як у прямому ефірі, так і в записі, незалежно від місцезнаходження користувача.

Завдяки новому додатку користувачі можуть дізнаватися розклад ефірів, обирати для прослуховування окремі програми чи спецпроекти, переглядати інформацію про улюблених радіоведучих та навіть зберігати потрібні записи на свої мобільні пристрої.

“Запуск нового продукту в умовах обмежених ресурсів та підтримки, особливо за стриманого ставлення політичних еліт до незалежності Суспільного мовника, є справжнім святом”, — зазначив голова правління Суспільного Зураб Аласанія. — “Ці мобільні додатки створені нашою Digital-командою за підтримки Ради Європи. Завантажуйте та встановлюйте додаток, слухайте Українське радіо і насолоджуйтесь контентом. Але будьте обережні — Українське радіо у додатках може бути настільки захоплюючим, що ви не зможете відірватися”.

Post Comment