Радіо «ВІНТЕРА»

Агросвіт

Про новації та державні програми, які впроваджуються та діятимуть в аграрній сфері, сучасні технології вирощування продукції рослинництва, плодово-ягідних культур, досвід країн ЄС щодо сучасних методів та технологій в АПК, про цінову ситуацію на продовольчому ринку, питання підтримки та розвитку фермерських господарств, умови створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на селі, вирішення проблеми зайнятості сільського населення тощо.

Ескулап

Все, що стосується охорони здоров’я: лікування та профілактика захворювань, доступність медичних послуг, аспекти медичної реформи, дія урядових та місцевих медичних програм, поради фахівців.

 

 

 

Соціальний лікбез

Аналіз стану і перспективи соціального захисту громадян. Поради фахівців щодо працевлаштування, нарахування пенсій та інших видів соціальної допомоги, пояснення та обговорення законодавчих ініціатив щодо соціального забезпечення малозабезпечених верств населення та змін у законодавстві.

 

 

З пригорщ природи

Не у всіх є можливість користуватися при, скажімо, застуді чи болі в суглобах дорогими аптечними ліками. Ба більше, сільські люди не завжди мають можливість дістатися до тієї аптеки. Тож у цій програмі йдеться про те, що ліки можна зробити зі всього того, що росте поруч – чаї фруктово-ягідні, настої, настоянки, натирання, полоскання, компреси. Все це ніби ми вміємо і знаємо, але ж головне – правильна пропорція. Отут і подаються рецепти народної медицини, розкриваються секрети і цілющі властивості рослин, які ростуть навколо нас.

Штрихи до портрета

Не важливо чи герой програми багатодітна мати, учасник бойових дій, чи Герой України, чи просто сільський трудівник – кожен має свою і тільки свою цікаву історії. І вміти її розгледіти й «видати на смак» – головна мета програми.

 

 

Арт-вітальня

Про резонансні прем’єри та підготовку нових вистав, про гастролі й плани на майбутнє, цінність живого слова і спілкування з глядачем. Про мистецтво, як об’єктив, що демонструє всі грані життя крізь призму таємничості. Про Східне Поділля у звичаях, обрядах та піснях наших предків.Про нові та актуальні видання, що з’являються на полицях українських книгозбірень.

 

Кмітливчик

Програма для дітей і про дітей, яка має багато цікавих рубрик, зокрема, разом із ведучими маленькі слухачі вчаться готувати нескладні страви, робити щось своїми руками. Вони подорожують країною «Мудрагелією», відкриваючи для себе нові цікаві факти.

 

 

Крапка на карті

Про життя села через призму людських доль. А ще про те, наскільки потрібно зберегти традиції, культурне і духовне надбання народу.

 

 

Радіосвітлиця

Програма відкриває нові імена місцевих талановитих поетів, композиторів, співаків. Розповідає про фестивалі, конкурси, концерти. Обговорюються важливі процеси, які відбуваються в літературному житті Вінниччини.

 

Військовий щоденник

Програма присвячена Збройним Силам України, учасникам АТО, волонтерам, усім, хто підтримує обороноздатність країни. Розповідає про армійську службу.

 

 

 

Доремі

Співаймо, танцюймо та граймо разом з талановитими, ерудованими, музично обдарованими дітьми Вінниччини. 10 хвилин гарного настрою від ведучих Марічки Пенделі та Олі Зеленої.

 

 

Євростандарт

Програма про успішні практики територіальних громад Вінниччини, які вдається реалізовувати силами небайдужих. Про європейський досвід реформ та життя за кордоном. Про те, що можна зробити та вже робиться в області за підтримки європейських фондів.

 

 

Подорожі в минуле

Про маловідомі сторінки історії України та Вінниччини. Розповіді про пам’ятні дати, ювілеї, пов’язані з нашою минувшиною. Інтерв’ю з краєзнавцями про видатних історичних діячів. Розповіді про визначні архітектурні пам’ятки, останні відкриття вінницьких археологів та дослідження істориків.

 

А ми — такі!

Гості програми – молоді, амбітні, креативні, творчі люди, які так чи інакше беруть участь або в суспільному житті Вінниччини (волонтери, благодійники, організатори різноманітних заходів і фестивалів), або мають досягнення у різних сферах (література, спорт, художнє мистецтво тощо).

 

 

Арена

Максимум спорту. Новини, досягнення, перемоги та невдачі, інтерв’ю з відомими спортсменами, розвиток окремих видів спорту в області, вивчення нових спортивних течій, здоровий спосіб життя, стан спортивної інфраструктури.