Радіо «ВІНТЕРА» – Вінницька редакція Українського Радіо (обласне ефірно-проводове)
Інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі

Новини області, України та світу Оперативне висвітлення важливих подій, що відбуваються в області та державі. Економіка, громадянське суспільство, політика, соціальний захист, екологія, боротьба зі злочинністю, спорт, культура, погода тощо.
«Життя Вінниччини» Більш широкий й поглиблений аналіз і висвітлення важливих подій, проблем та процеси в житті області. Соціально-економічний розвиток. Суспільно-політичне становище
«Резонанс» Огляд останніх новин суспільно-політичного життя Вінниччини. Економіка, соціальна сфера, кримінальна хроніка, надзвичайні події, культура та спорт – об’єктивно, оперативно, достовірно.
«Військовий щоденник» Програма присвячена Збройним Силам України, участникам АТО, волонтерам, підтримці обороноздатності країни, популяризації армійської служби.
«Експрес-новини» Оперативні повідомлення про головні події в житті Вінниччини і України. Інтерв’ю та коментарі на актуальні теми, репортажі з місця подій. Коротко про головне.
«Час змін» Аналіз перебігу реформ у різних сферах життя: боротьба з корупцією, приватизація землі, пенсійне, соціальне забезпечення, розвиток житлово-комунального господарства, реформування адміністративно-територіального устрою, медичної галузі, освіти.
«Народу – про погоду» Інформація про синоптичну ситуацію на Вінниччині.
«Радіомікс» Ранкова програма у розважально-пізнавальному форматі. Календарна історична довідка «Цей день в історії», корисні поради на різні тематики, астропрогноз, дні народження відомих особистостей, розповіді про державні та міжнародні свята.
«Громада» Програма про життя територіальних громад, діяльність органів місцевого самоврядування Вінниччини, виконання народними обранцями своїх обіцянок і наказів виборців, підготовку до проведення в Україні парламентських виборів. Йтиметься тут і про перспективи реалізації на Вінниччині пілотного проекту з реформування органів місцевого, діяльність громадських організацій.
«З перших уст» Студія прямого ефіру. Тільки наживо про те, що хвилює вінничан. У нашій студії лише справжні експерти та фахівці: політики, економісти, військові, чиновники, суспільні та громадські діячі, а також усі жителі області, які в прямому ефірі можуть поставити питання та отримати відповідь.
«А ми – такі» Програма про талановиту молодь. Досвід, успіхи та починання. Про письменників та науковців, про музикантів та винахідників, про тих, хто хоче змінити себе і країну. Бо вони – такі.
«Світанкове село» Програма про історію та сьогодення вінницьких сіл, цікаві людські долі, збереження традицій, культурне і духовне життя.
«Агросвіт» Аналітична програма про діяльність агропромислового комплексу Вінниччини: впровадження прогресивних технологій, інвестиції, підвищення культури землеробства, матеріально-технічне забезпечення, розвиток тваринництва та рослинництва, формування ринку землі, цікаві та успішні стартапи.
«Ескулап» Все, що стосується охорони здоров’я: лікування та профілактика захворювань, доступність медичних послуг, аспекти медичної реформи, дія урядових та місцевих медичних програм, поради фахівців .
«Арена» Максимум спорту. Новини, досягнення, перемоги та невдачі, інтерв’ю з відомими спортсменами, розвиток окремих видів спорту в області, вивчення нових спортивних течій, здоровий спосіб життя, стан спортивної інфраструктури.
«Соціальний лікбез» Програма аналізує стан і перспективи соціального захисту громадян. Поради фахівців щодо працевлаштування, нарахування пенсій та інших видів соціальної допомоги, пояснення та обговорення законодавчих ініціатив щодо соціального забезпечення малозабезпечених верств населення та змін у законодавстві.
Науково-просвітницькі передачі
«Родовід» Етнографічна програма. Народні звичаї, побут предків, історія рідного краю, народні промисли тощо.
Культурно-мистецькі передачі
«Творча майстерня» Мистецтво. Театр, поезія, проза, живопис, музика, народні промисли тощо. Виставки, концерти, літературні вечори і т.д.
«Відверто» Предметне обговорення актуальних просвітницьких, культурологічних, мистецьких тем. Спілкування наживо в прямому ефірі. Інтерв’ю з цікавими і непересічними особистостями, видатними земляками.
«Радіосвітлиця» Розповіді про творчість поетів і письменників Вінниччини. Обговорення важливих процесів, які відбуваються в літературному житті України. Знайомство з молодими талантами, діяльністю літоб’єднань. Висвітлення літературно-мистецьких акцій. Пропаганда художнього слова.
«Мистецьки вітражі» Програма присвячена виставкам та фестивалям, які проводяться на Вінниччині, популяризує традіційне та сучасне мистецтво, ремесла та вміння.
«Радіотеатр» Радіовистави за п’єсами українських та зарубіжних драматургів.
«Віч-на-віч» Інтерв’ю з митцями Вінницької області. Діалоги про культуру, мистецтво, мову, історію та освіту.
«Експерт» Програма про сучасну науку, науковців Вінниччини, історичні процеси, які мали вплив на регіон, краєзнавчі цікавинки із поясненнями експертів.
«Просвіта» Програма про досягнення і упущення на ниві освіти, науки, культури, мистецтва, духовності. Висвітлення проблем у сферах інтелектуального і духовного розвитку України та області. Аналіз мовної ситуації. Бесіди із неординарними особистостями на актуальні теми з життя суспільства.
«Подорожі в минуле» Передача про маловідомі сторінки історії України та Вінниччини. Розповіді про пам’ятні дати, ювілеї, пов’язані з нашою минувшиною. Інтерв’ю з краєзнавцями про видатних історичних діячів. Розповіді про визначні архітектурні пам’ятки, останні відкриття вінницьких археологів та дослідження істориків.
«Експрес-урок» Програма, що дає можливість покращити рівень української мови. Тут надаються пояснення щодо правильного вживання слів та зворотів, використання запозичених слів та як уникнути суржику.
«Все про все» Новини з України та всього світу. Про найцікавіші досягнення, винаходи, дослідження та ідеї.
«З пригорщів природи» Секрети народної медицини. Розповіді про властивості лікарських рослин, овочів та фруктів.
Музичні передачі
«Соло» Програма висвітлює творчий шлях українських, зокрема вінницьких, професійних і аматорських музичних колективів різноманітних напрямків і жанрів. Класика, народна музика, естрада, джаз, популярна та рок музика.
«Наша пісня» Розповіді про творчість українських співаків та гуртів, історію написання популярних пісень, тематична підбірка якісної української музики.
«А музика вічна» Програма про високу місію класичного мистецтва, творчість композиторів, які здобули світову славу, трансляція творів із Золотого фонду світової класики.
Дитячі передачі
«Кмітливчик» Програма для і про дітей молодшого шкільного віку. Інтерв’ю з обдарованими школярами: юними інтелектуалами, учасниками і переможцями предметних олімпіад, конкурсів та вікторин. Спеціальні рубрики програми знайомитимуть юних слухачів із винаходами відомих вчених, з географічними відкриттями, яскравими історичними подіями. Пропаганда серед дітей здорового способу життя, збереження українських традицій і звичаїв.
«Дореміфасолька» Розповіді про талановитих юних музикантів, співаків, композиторів, їхню участь в мистецьких конкурсах, фестивалях, здобутки і перемоги. Пісні та музичні твори у виконанні обдарованих хлопчиків та дівчаток. Ознайомлення дітей з різними музичними стилями, творчістю відомих митців Вінниччини, України і світу.