Гуманітарний вантаж з Нідерландів прибув у Вінницю

Гуманітарний вантаж з Нідерландів прибув у Вінницю

У лютому в місто Вінниця надійшло понад 7 тонн гуманітарної допомоги з Нідерландів. Гуманітарний вантаж включав 7 наметів з підігрівом та лампами, 25 біотуалети, 12 модульних кухонь, 60 радіоприймачі, 75 вогнегасників, 260 спальних мішків, розкладачки, подушки, подовжувачі та інші технічні засоби, які будуть використані для укомплектування «пунктів незламності».

Про це повідомила пресслужба Вінницької міської ради.

«Гуманітарний вантаж з Нідерландів прибув у Вінницю – наш надійний партнер у подоланні складної зими. Завдяки підтримці нідерландського уряду ми отримали цей важливий вантаж. Це лише перший транш, і ми очікуємо ще поставки у наступному році», – зазначив голова Вінницької міської ради.

Після терористичного акту 14 липня, у якому загинули 27 людей, до Вінниці завітали посли 16 країн ЄС, Ізраїлю та Швейцарії, щоб запропонувати свою допомогу у вирішенні наслідків ракетного обстрілу. Після цього Вінницька міська рада направила запити до цих посольств із проханням про допомогу та списком необхідного обладнання на майбутню зиму.

Нідерландські партнери відгукнулись на прохання та здійснили закупівлю необхідного обладнання зі списку, організувавши його доставку до України.

«Упродовж цього часу відбувались тендери та проводилась процедура закупівлі необхідного обладнання», – зазначив директор комунального підприємства Інститут розвитку міст . «Це поставка є першим траншем допомоги від Нідерландів».

Міський голова висловив подяку німецьким партнерам за надану допомогу та підтримку, яку відчуває як Вінниця, так і Україна з початку конфлікту. Він також підкреслив важливість роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та отриманих ними вантажів.

Post Comment