З 1 листопада на Вінниччині заборонено рибалити на зимувальних ямах

Від завтра починається період зимівлі риби. На водоймах області створюють зимувальні ями, в яких риба перебуватиме до весни наступного року. Відповідно до наказу управління державного агентства рибного господарства у Вінницькій області встановлено заборону на промисловий, любительський та спортивний вилов риби на зимувальних ямах.

За порушення встановлених норм передбачена відповідальність за частиною 3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Розмір штрафу коливається від 34 до 68000 тисяч гривень. Окрім штрафу, правопорушнику доведеться сплатити збиток за виловлену рибу. « », – розповідає головний спеціаліст обласного управління держагентства рибного господарства Антоніна Буряченко.
Ознайомитися з переліком зимувальних ям на водоймах області можна на сайтах державного агентства рибного господарства та на офіційній сторінці в соцмережах. Також планують створити інтерактивну карту з встановленими межами зимувальних ям.

Заборона вилову риби на зимувальних ямах триватиме у період із 1 листопада до початку нерестового періоду, а саме до квітня 2019 року.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут