Як об’їздити Європу на власному авто витративши 100 євро

Вінничанка Ірина Селезньова на електромобілі побувала в Польщі, Чехії, Австрії, Італії і Німеччині. Шість країн, 5 тис. кілометрів і 100 євро на підзарядку автомобіля. Окрім звичайної мапи мандрівники користувались міжнародною картою зарядних станцій. Відстань між кожною зупинкою мала бути не більше 150 км, саме на стільки вистачало заряду акумулятора. Жінка запевняє, користуватись електрокаром зручно і не дорого, але варто завчасно планувати маршрути. Ірина розповідає, захоплення екологічними автівками у неї з’явилось три роки тому. Зібравши однодумців у спільноту, почали планувати мережу заправних станцій. Хобі згодом перетворилось у власну справу.
Наразі у місті вдалось встановити 20 пунктів, де можна підзарядити електромобіль. Власники цих машин розвивають інфраструктуру на добровільних засадах, встановлюючи відповідні розетки та обладнання у кафе та придорожніх магазинах.
Намагаються на законодавчому рівні розв’язувати проблему встановлення зарядних станцій, але знайшли інший вихід – надають зарядні станції, а власник мийки чи магазину надає свої потужності.
Ірина вже планує нову подорож, каже наступного разу не електроавтівці з родиною поїдуть до країн Балтії.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут