ВНТУ приймає світовий півфінал студентської першості зі спортивного програмування

19 жовтня, у Вінницькому технічному виші стартував фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, як відбірковий етап півфіналу студентської першості світу зі спортивного програмування. За право вийти у півфінал змагаються 43 українські команди. До Вінниці прибули й 5 команд із Туреччини. Завдання учасників — у стресових умовах і з обмеженням у часі написати програмний код. Крім того, кожна команда матиме лише один компютер. Переможці отримають титули чемпіонів та призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і путівки до світового фіналу. Проходитиме він у Португалії з 31 березня по 4 квітня 2019 року.