Вінниця доєдналася до інформаційної кампанії з протидії гендерної нерівності

«Гендерні стереотипи пригнічують. Час звільнитися від них». Інформаційну кампанію з протидії гендерної нерівності започаткував запорізький благодійний фонд «Гендер Зед». Білборди з соціальною рекламою встановили у 5 областях України. З’явилися такі і при в’їзді до Вінниці. «Ця інформаційна кампанія триває два місяці. В неї два етапи. Перший з плакатами з котиком і написом чи ти не гомофоб, а інша з білбордом, де написані стереотипи для жінок і чоловіків. Мета акції не перевчити й не переламати думку суспільства, а привернути увагу до гендерної рівності», – пояснює голова правління ГО «Вісь» Світлана Дубина.

«Вже 3 тисячоліття на дворі, а ми ще думаємо, що чоловіки мають більше впливу, ніж жінки. Хоча, насправді, жінки давно забезпечують себе самі. І взагалі, сексизм та дискримінація відчувається на всіх рівнях – від побутового до законодавчого».

У соціальних мережах на таку соціальну рекламу відреагували неоднозначно. « Найбільш прикрим виявилося те, що був інцидент у нашому місті, коли пошкодили білборд із питанням про гомофобію. Його просто залили фарбою. Наразі ми його зняли, але це було неприємно», – розповідає пані Світлана.
Соціальна кампанія почалася у листопаді, оскільки саме цього місяця стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерного насильства».

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут