Вінницькі велосипедисти здобули нагороди на чемпіонаті України у Львові

У двадцять один рік Андрій Чернявський вже має титул майстра спорту міжнародного класу. На чемпіонаті України у Львові переміг у гонці на випередження. Оскільки у Вінниці немає трекової арени, то до змагань хлопець готувався на шосе. Спортсмен розповідає, що перед початком кожного тренування приводить до ладу свій ровер. Каже – для нього це такий же ритуал як для десантника укладання парашута.
У велоспорті хлопець 12 років. На чемпіонатах України його противник – це львівський трек: «Він значно крутіший. Покриття залишає бажати кращого. Після цього виступати на європейських — суцільне задоволення. До них не потрібно звикати. До львівського звикаєш кожного разу».
Бронзовим призером національної першості також став ще один вінничанин – 17-річний Дмитро Бартюк. Велоспортом займається шість років. Тренується в одній групі з Андрієм.
У Львові на чемпіонаті України збірна Вінницької області посіла четверте місце. Наприкінці жовтня вінницькі велосипедисти знову поїдуть до Львова на кінцевий етап національної першості. Андрій Чернявський, у разі перемоги, потрапить до складу національної збірної.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут