Вінничанин В’ячеслав Отеранський вшосте став Чемпіоном світу з кікбоксингу

46-річний кікбоксер із Вінниці В’ячеслав Отеранський привіз золото зі світових змагань, що три дні тривали у Римі. На турнір з’їхалися учасники з 22 країн. У підсумку, нашому спортсмену вдалось перемогти угорця, англійця, поляка та німця. Олександр виборов золото у «ветеранській» віковій категорії 35+ та виявився кращим серед спортсменів вагою до 85 кілограмів. «Було три бої, фінальний із німцем, півфінальний з угорцем і перший із поляком. Найважче було з німцем, бо він, як і я, вийшов у фінал. Я два роки готувався до цього Чемпіонату», – розповідає Отеранський.

Стати учасником чергового світового чемпіонату — В’ячеслав Отернаський не проти. Втім, каже такі поїздки зазвичай «влітають у копієчку». «Щоб з’їздити на Чемпіонат світу, необхідно близько 800 євро. Держава хоче допомогти, але поки не може. Я поїхав завдяки друзям, всі скинулись по пару гривень», – розповідає В’ячеслав.
Для Отеранського – це вже шоста перемога за 25 років занять кікбоксингом. Окрім власних досягнень, Чемпіон сприяє і дитячим. Останніх 20 років тренує юних каратистів та кікбоксерів.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут