Відбулося засідання круглого столу на тему: «Запобігання та протидія корупції в органах влади в умовах реформування антикорупційного законодавства України»

У вівторок, 30 червня, у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА сектором з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації проведено засідання круглого столу на тему «Запобігання та протидія корупції в органах влади в умовах реформування антикорупційного законодавства України» .
Розпочинаючи дискусію на тему корупції, модератор заходу старший інспектор сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Євген Татарчук розповів про стан і проблемні питання застосування нового антикорупційного законодавства. «Більше півроку Україна живе за новим антикорупційним законодавством. Однак, усі структури, які борються, протидіють, або виконують інформаційно-аналітичну роботу у сфері боротьби з цим явищем знаходяться в стадії реформування чи формування. Фактично, машина антикорупційної системи працює на «холостих», так в кращому випадку Національне антикорупційне бюро України і Національне агентство з питань запобігання корупції запрацюють у грудні місяці. Хочу наголосити, що найбільше фактів корупції виявлено у бюджетній сфері. Друге місце – в структурах, які пов’язані із земельними питаннями, третє місце по корупції – у контролюючих і дозвільних органах» – наголосив Євген Татарчук Участь у дискусії взяли представники управління «Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупції та організованою злочинністю у Вінницькій області»: Олександр Ільїн та Олександр Гураш, які розповідали про роль інститутів громадянського суспільства в антикорупційному контролі дій органів влади.
www.vin.gov.ua