Від Тичини до Жадана: поезія під музику в Будинку звукозапису Українського радіо

6 листопада о 20:00 у Будинку звукозапису Українського радіо (вул. Л. Первомайського, 5-б) відбудеться поетично-музичний перфоманс за участі відомих письменників та музикантів. Під акустичну гітару прозвучить класична і сучасна українська поезія у виконанні Івана Малковича, Марії Бурмаки й Тараса Чубая.

Окрім цього, пряма трансляція події звучатиме в ефірі UA: радіо Культура та UA: радіо Промінь.

“Короткий курс української поезії від Тичини до Жадана, та ще й наживо, та ще й у виконанні Івана Малковича – це просто мрія. Дуже ціную щотижневі випуски “Антології”, блогу Івана Малковича на UA: радіо Культура, але мені як слухачці так мало 15 хвилин… Тому дуже тішуся нагоді вслухатися в поезію та музику під час концерту в Будинку звукозапису Українського радіо, де на одній сцені зустрінуться Іван Малкович, Марія Бурмака, Тарас Чубай і ще коло добрих виконавців і любителів поезії. Улюбленими текстами хочеться ділитися – і ми це щедро робимо. Тож усі поетичні голоси можна буде почути наживо на UA: радіо Культура”, – розповіла продюсерка UA: радіо Культура Ірина Славінська.

За словами виконавчого продюсера Українського радіо Промінь Максима Яковенка, це вже друга ексклюзивна подія в Будинку звукозапису: “Зазначу, що перший захід, який ми організували, був єдиний у Києві концерт “Літографії” Юрія Андруховича і гурту Karbido. Ми й надалі не відходимо від поезії та музики. Цього разу це буде яскрава суміш класиків і сучасників української літератури. І їхня поезія зазвучить по-новому: під акустичну гітару і з уст Івана Малковича, Марії Бурмаки і Тараса Чубая. Це точно варто почути!”

 

suspilne.media

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут