В Агрономічному відкрили перший сільський ЦНАП

Наразі у Центрі надають 37 адміністративних послуг. Зокрема, тут можна зареєструвати бізнес, оформити паспорт, або ж соціальну допомогу. “Найбільш потрібний зараз роз’яснення людям щодо оформлення субсидій. Також ідуть по соціальні допомоги: малозабезпеченим, при народженні дитини. Щоб не відвідувати наш Центр надання адмінпослуг на Замостянській, 7, раз на тиждень ми приїжджаємо сюди”, – каже начальник відділу управління праці та соціального захисту населення вінницької райдержадміністрації Валентина Задворна. Для Центру також закупили обладнання для оформлення та видачі закордонних паспортів та ID — карток.

Розмістили ЦНАП у кімнаті, загальною площею 60 квадратних метрів — у приміщенні новобудови. Втім, це тимчасово, – каже керівниця ЦНАПу Тетяна Лисак. “У травні 2019 року нам буде надано приміщення, загальною площею 130 кв.м. У нас 2 адміністратори, один державний реєстратор і я, як керівник ЦНАПу. Крім того, у нас ще надаються супутні послуги. До нас приїжджають представники управління праці та соцзахисту населення, представник ПФУ та представник Центру зайнятості”.

Облаштували ЦНАП за гроші з місцевого бюджету. Допомагали також інвестори та благодійники, зазначає очільник громади Олег Шуліка. «У нас виділили десь 600 тисяч гривень. І я думаю, що вони відпрацюються. Бо люди звертаються, йдуть. Мешканці других сіл, які межують з Агрономічним – це Бохоники, Медвеже Вушко, мешканці навіть Тиврівського району, Селища до нас приїжджають. Кошти всі, які будуть зароблятися у ЦНАПі, будуть переходити в сільський бюджет.»

За словами першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, це перший подібний заклад, відкритий у селі на Вінниччині. “Торік у шести об’єднаних громадах області були відкриті Центри надання адміністративних послуг. А, коли говоримо про сільську місцевість — це перший такий. По – перше, ми наближаємо послуги до людей. І друге — це серйозна боротьба з корупцією”.

До кінця 2018-го в області відкриють Центри надання адмінпослуг ще у чотирьох ОТГ.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут