У жовтневому випуску #Звіти_наживо посадовці звітуватимуть про підготовку до опалювального сезону

У п’ятницю, 19 жовтня, о 19:20 у прямому ефірі UA: ВІННИЦЯ відбудеться восьмий випуск #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за забезпечення старту нового опалювального сезону.
Звітуватиме Роман Фурман – директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради.
Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Фурмана та під час прямого ефіру, зателефонувавши за номером (0432) 55 29 92

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:
Листопад — бюджети міст
Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

8 КОМЕНТАРІВ

  1. Доброго дня! Я мешканка міста Вінниці . Хотіла би запитати, коли вмикаємо гарячу воду, вона довгий час збігає, до кого звертатись , щоб вирішити цю проблему ??

  2. Доброго дня .Мене цікавить :під час опалювального сезону ,особливо взимку ,коли температура +5, а батареї гарячі??Чому не контролюється температура в батареях в таку пору ???

  3. Добрий день. Мені цікавить на скільки готова Вінничина перейти на альтернативні види опалення?

  4. Доброго дня. Я мешканка Вінниці, вулиці Київської. Зачасту у нас з крану гарачої води біжить жовта вода, з ржавчиною. Куди звертатись з такою проблемою? Дякую.

  5. Доброго дня . Я мешканець району Тяжилова хотів би дізнатися чому у кв на 9 поверсі де я проживаю малий напор гарячої води з чим це пов’язано . Куди звертатися ?

  6. Мене звати Андрій , мене цікавить , чи на Вінничині дозволять такі крани , як дросиль , можливо вони вже є у Вінниці??Дуже радий буду отримати коментар.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут