У Вінниці ведеться он-лайн спостереження за «життям міста»

Муніципальний ситуаційний центр створено у рамках реалізації програми «Безпечне місто». У тестовому режимі він працює з жовтня 2017-го. За словами Олега Старжинського, начальника ситуаційного відділу міської ради, за цей час було виявлено 826 правопорушень.
У диспетчерському пункті ведеться постійне он-лайн спостереження за «життям міста». Камери фіксують автомобільні аварії, наїзди на пішоходів, крадіжки, викрадення авто, пошкодження комунального майна. Відеоспостереження встановлено в центрі міста, в Староміському та Замостянському районах. Найбільше камер — на правому березі міста. Також працівники центру моніторять місця масового скупчення людей, магістральні вулиці, перехрестя, площі, зупинки, навчальні заклади. Центр тісно співпрацює з надзвичайниками та управлінням Нац поліції.
Ситуаційний центр значно полегшує роботу правоохоронців, каже начальник управління патрульної поліції у Вінницькій області Редван Усеінов. Надане відео дає можливість оперативно працювати по «гарячих слідах».

На облаштування центру — ремонт приміщення та оргтехніку витратили 800 тисяч гривень. Вартість відеостіни 2 мільйони 300 тисяч гривень. Гроші виділено з міського бюджету. За словами Сергія Моргунова, вінницького міського голови, це є початком комплексної роботи по організації безпеки городян.

Цього року планують придбати понад 200 камер, які встановлять на вокзалах, потенційно небезпечних місцях, на кінцевих зупинках громадського транспорту, на в’їздах-виїздах з міста. Також камери спостереження встановлять у дитячих садочках та об’єктах культури.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут