Суспільне продовжує #Звіти_наживо. На черзі — очільники департаментів культури

Уже цієї п’ятниці, 20 квітня, о 19:20 відбудеться інтерактивний звіт начальника управління культури і мистецтв Вінницької ОДА Городинського Станіслава Станіславовича у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника у Вінницькій області — телеканалу ВІНТЕРА. Протягом 52 хвилин Станіслав Городинський звітуватиме про результати роботи управління культури і мистецтв Вінницької ОДА за 2017 рік та відповість на запитання громадян та журналістів.

Під час прямого ефіру пан Городинський озвучить вирішені та нагальні проблеми сфери, виконані (та невиконані) обіцянки, відзвітує про витрати бюджетних коштів за минулий рік, представить обласні програми розвитку культури, визначить завдання і пріоритети культурного розвитку районів, поділиться планами на 2018-й. Одне із ключових питань #Звітів_наживо: перспективи функціонування закладів культури в умовах децентралізації. Нагадаємо, що децентралізація – це процес передачі значних повноважень та бюджетних коштів від державних органів влади органам місцевого самоврядування таким чином, щоб якомога більше повноважень отримали ті органи, які найближче знаходяться до місцевої громади.

Нашій теле- і радіоаудиторії буде цікаво дізнатися, в який бік рухається культура на Вінниччині. Що нас чекає: розквіт, чи занепад? В якому стані культура на селі та чи є в неї шанс на майбутнє? Чи зможуть об’єднані територіальні громади відновити клуби і бібліотеки та дати їм нове життя? У нашого гостя, Станіслава Городинського, ми обов’язково запитаємо: скільки коштів виділяють на культурну сферу і як вони використовуються? До #звітів_наживо, присвячених культурі ми залучаємо експертів, які ставитимуть питання спікеру та журналістів друкованих та інтернет ЗМІ.  Також сподіваємось, що якомога більше вінничан долучиться до обговорення теми”, – зазначив продюсер філії Віктор Мозалевський.

Поставити своє питання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Городинського та протягом прямого ефіру за телефоном студії 0432 55-29-92.

#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Нагадаємо, такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік)

Квітень — департаменти культури

Травень — організація оздоровлення дітей

Червень — ремонт доріг

Липень — голови ОТГ, мери малих міст

Серпень — реформа освіти

Вересень — медична реформа

Жовтень — початок опалювального сезону

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут