Сусіди в онлайні

У Вінниці презентували мобільний додаток для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Розробники кажуть, це альтернатива соціальним мережам, де зазвичай мешканці багатоповерхівок обговорюють проблемні питання. Окрім того, через ресурс вінничани зможуть замовити їжу, викликати лікаря чи майстра по дому.

“Наш дім у наших руках” – з таким гаслом презентують мобільний додаток для мешканців багатоповерхівок. Ініціатором програмного забезпечення виступив співак Віктор Бронюк, який створив IT компанію. Додаток об’єднає людей навколо вирішення комунальних проблем та зробить діяльність ОСББ максимально прозорою говорить один із розробників Дмитро Дідик.

Вінничани зможуть побачити список боржників за комунальні, тарифи на послуги, а також фінансові звіти ОСББ, керуючої компанії чи ЖЕКу.  Крім того, аби затвердити важливі рішення, такі як ремонт у під’їзді чи встановлення дитячого майданчика, не потрібно буде збиратись на загальні збори. Все це можливо робити в онлайн режимі.

Сьогодні додатком користуються – 50 вінницьких об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Ті, хто спробував побачили й недоліки – це незахищеність інформації.
Наразі програмне забезпечення доступне для завантаження. Поки його тестують – версія безкоштовна. Згодом вартість додатку закладуть у тариф.

 

3 КОМЕНТАРІВ

  1. На жаль , я сьогодні ( 31 липня 2018 року ) не змогла подивитись о 7.30 сюжет на Вінтера(і) !!! Зареєструватись не можу , подивитись -не можу !!! ЧОМУ ??? Поясніть! Наживо – не вмикається !!!ЧОМУ ???

  2. Сьогодні я ,на жаль , не змогла дозвонитись ( не встигла записати номер тел ) на радіо , коли була передача про рекламу , журналістка : Наталя Некіпіла Справа ось у чому : по місту , як гриби після дощу , виростають рекламні вивіски з словом ” ЛАВКА!! Завжди вважала , що лавка може бути : дерев’яна , гранітна , цегляна , бетонна , соснова , дубова Коли вперше побачила на розі 600-річчя і Келецької : М’ясна лавка, подумала : ”От , село” неасфальтоване” і забула . Але це , виявилось , не випадок , а ЧУМА , Тепер Є : Пивна лавка , Фармацевтична лавка,О! Ювелірна лавка ! Якось дуже ріже вухо ! Коли по українському радіо почула : ” Заходьте в КНИЖКОВУ ЛАВКУ ”…… то зовсім ЗАЖУРИЛАСЬ !!!Зробіть шо-небудь , це ж НЕПРАВИЛЬНО !!! —і ЦЕ ВСЕ РЕКЛАМІСТИ НЕГРАМОТНІ …….

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут