Студія UA: Українське радіо працюватиме на Шведсько-українському бізнес-форумі

На VII Шведсько-українському бізнес-форумі, що відбудеться 14 червня в готелі “Hyatt Regency” (вул. Тарасова, 5), працюватиме виїзна студія Першого каналу Українського радіо.

Головні теми форуму – двостороння торгівля, реформи й бізнес-клімат, а також можливості для шведських компаній в Україні.

Упродовж бізнес-форуму Українське радіо шість разів виходитиме в прямий ефір, а також транслюватиме всі дискусійні панелі події на офіційній сторінці UA: Українське радіо у Фейсбуці.

“Українське радіо постійно у вирі суспільно-політичних подій. Наше завдання першими доносити до слухачів останні тренди політичного, економічного, дипломатичного життя країни. Вихід за межі радіостудії дає можливість оперативно подавати інформацію з місця події. Адже ми працюємо для нашої аудиторії – для людей, які ухвалюють рішення”, – зазначила продюсерка регіонального контенту радіо Юлія Шелудько.

Разом із ключовими спікерами Шведсько-українського бізнес-форуму ведуча Українського радіо Наталя Соколенко спілкуватиметься про те, як почувається шведський бізнес в Україні, що корисного можуть запозичити українські підприємці від шведських колег та як українським компаніям вийти на шведський ринок. Також говоритимуть про шведський експорт в Україну й інвестиційну привабливість України для шведського бізнесу.

Серед гостей виїзної студії UA: Українське радіо – Яна Троценко, HR Generalist Ericsson, Юрій Глущенко, Head of Digital Services Ericsson, Анна Арутюнян, голова Sigma Software University та Юлія Остроух, HR Team Leader Sigma Software.

Окрім цього, ключові тези бізнесменів, підприємців, дипломатів і держслужбовців можна буде почути в профільних тематичних програмах Першого каналу Українського радіо.

suspilne.media

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут