Собакам з «Планети» не вистачає їжі та ліків

Нині у притулку для тварин «Планета» мешкають 280 собак. На утримання закладу з міського бюджету щомісяця витрачають близько 20 тисяч гривень. Лідія Лук’янцева — доглядає за тваринами у притулку. Кожного чотирилапого жителя жінка знає за прізвиськом. Каже, нерідкість, коли вінничани привозять або залишають тварин під парканом.
Усі кошти з міського бюджету спрямовують на стерилізацію собак. Одна операція коштує 680 гривень. Нині собакам не вистачає їжі та медикаментів. Тому керівництво «Планети» просить допомоги у підприємців та волонтерів.
Сьогодні до «Планети» завітали учні 29-ї школи – діти вирішили долучилися до всеукраїнської акції під назвою «Хепі Гав для Сірка». Вони вже чотири роки поспіль опікуються тваринами цього притулку – приносять ковдри, крупи та консерви.
Приїздять до притулку й небайдужі вінничани. Олександр Ходаковський має майстерню з виготовлення меблів. Тирсу, яка залишається, привозить собакам.
Цього року на території притулку спорудили кухню. Аби завершити будівництво, необхідні матеріали, зокрема, цемент та щебінь. Окрім будівельних матеріалів, притулок потребує вакцин для щеплень чотирилапих.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут