Щоб добудувати школу-довгобуд у селі Ільківка, що на Вінниччині потрібно ще 2 роки

У селі Ільківка, що на Вінниччині майже чверть століття будують школу. Заклад почали зводити 1991 року. «Я був тут охоронцем тоді. Як бачите, заклад будують і по сьогодні. Ми, щоб не дивилися за нею, то ви розумієте, що могло б бути », – каже мешканець с. Ільківка Іван Дем’янов.

Аби відновити заморожене будівництво, торік із держбюджету було виділено майже 3 мільйони гривень. Нині гроші так і не використали. За словами очільниці ільківської громади Тетяни Петровської, загальмувала процес – підрядна організація. «Були порушення і було прийнято рішення розірвати з ними договір….Поки Прозоро почекали, терміни на оскарження, час пройшов». Усіх запланованих робіт підрядник не виконав, втім частину коштів витратив. « Опрацювати більше мільйона гривень, зробили відсотків 60 фасаду, дах. Ми не знали, що буде проблема з цим забудовником. І вікна, чесно кажучи, не дуже якісні», – коментує депутат Вінницької райради Віктор Марущак.

Нині за будівельні роботи у школі взялася інша підрядна організація. « Після попереднього замовника нам прийшлось доробляти частину фасаду, яку він не закінчив і по даху будемо закінчувати», – каже представник забудовника Ігор Чорний. Аби взятися за внутрішні роботи очікуватимуть чергового надходження грошей.
Загалом навчальний заклад планують добудувати до 2020-го року. На це необхідно близько 30-ти мільйонів гривень.

Двоповерхова школа площею більш, ніж дві з половиною тисячі квадратних метрів, розрахована на майже 140 учнів.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут