Посол Литовської Республіки в Україні висловив підтримку українським політв’язням під час візиту на Суспільне

“Я теж приєднуюся до підтримки щодо Олега Сенцова і всіх політв’язнів. Ми вимагаємо негайного звільнення їх і це, я думаю, така дуже чітка позиція Литви і всього міжнародного суспільства”, – сказав Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс під час презентації суспільного проекту “За нашу і вашу свободу!” про українсько-литовську дружбу, що відбулась у телецентрі “Олівець” 20 червня.

Марюс Януконіс зазначив, що проект “За нашу і вашу свободу!” покликаний систематизувати унікальну українсько-литовську спільну історію та унікальний досвід взаємодії українців і литовців. І дуже символічно, на думку пана Посла, що презентація проекту відбувається саме того року, коли Литва відзначає століття своєї відновленої незалежності.

“Литовсько-українські стосунки є нашою спільною цінністю, нашою спільною скарбницею того, що ми досягли протягом багатьох сторіч. Я дуже дякую всім українцям, які підтримують Литву, які долучаються до створення цих стосунків сьогодні. Це дійсно дуже важливо, що ці стосунки і ця дружба ідуть із народу, “знизу”, не обмежуючись тільки офіційними стосунками”, – наголосив Марюс Януконіс.

Також Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні відзначив позитивні зміни, котрі відбулися в Національній суспільній телерадіокомпанії: “Радий бути тут, на Суспільному телебаченні, яке змінює свій формат. Ми бачимо позитивні зміни навіть у самій будівлі”.

suspilne.media

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут