Парашутно-десантний табір на Поділлі

Їж, молись, відпочивай… і готуйся захищати Україну. Військово-патріотичний табір у селищі Філютка Погребищенського району діє протягом усього літа. Потрапити до нього можна лише за рекомендацією священика. Засновник табору – настоятель православного храму Успіння Божої матері Віктор Хоменко, каже: “Щоб до нас потрапити треба бути вооцерковленим, відвідувати храм…У цьому році три зміни. 500 дітям ми відмовили.”

Щороку тут оздоровлюється до 300 дітей зі всієї України. Живе молодь у наметах і щодня вивчає, у першу чергу, духовні істини й військові науки. День починають із молитви, зарядки та ранкової пробіжки. Кожен із відпочивальників має чіткі обов’язки. По черзі прибирають у душових та їдальні. Втім, головний акцент у таборі роблять на військово-патріотичну підготовку молоді. Серед улюблених занять хлопчаків – керування БРДМом. Іноді за кермо сідає й отець Віктор. Кожна зміна тут завершується стрибками з парашутом. Їм передують тренування.

Перебування у парашутно-десантному таборі на Поділлі — безкоштовне.

Для довідки: Перший в Україні літній табір Першої православної парашутно-десантної школи ім. цесаревича Олексія у селищі Філютка Погребищенського району діє з 2008 року. Відпочивають у ньому діти зі всієї України.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут