Отримати біометричний паспорт у селі

Відтепер мешканці Якушинецької об’єднаної територіальної громади можуть оформити ID- картку та документ для виїзду за кордон у місцевому ЦНАПі. Обладнання вже закупили. Послуга буде доступна для мешканців ще семи прилеглих сіл.
Якушинці одна з перших громад на Вінниччині, де почали надавати мешканцям подібні послуги. Відділення із видачі закордонних паспортів та ID- карток запрацювало у п’ятницю. Охочі вже почали записуватись на прийом.
Обладнання обійшлось місцевому бюджету в 400 тис. грн. Окрім зручності, на цьому об’єднана громада буде заробляти, говорить керівник центру адміністративних послуг Оксана Романюк.
Загалом Якушинецький ЦНАП обслуговує сім населених пунктів, у штаті шість працівників, які готові надавати 70 видів послуг. Це соціальні послуги, видача паспортів, також у центрі працюють представники пенсійного фонду, управління праці, земельних питань, надається безкоштовна юридична допомога.
Послуг буде ще більше, каже керівник центру. Поряд зводять новий прозорий офіс. Фінансує будівництво сільська рада, обладнання та меблі пообіцяли надати з Європи, адже Якушинці беруть участь у міжнародній програмі з децентралізації.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут