На виклик за лічені хвилини: в Якушинецькій ОТГ діє пожежно-рятувальна частина

Якушинецька пожежно-рятувальна частина нараховує 17 рятувальників — це 4 караули, які несуть цілодобову варту та обслуговують 7 сіл об’єднаної територіальної громади.

За словами начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС Євгена Кобчука, Якушинецька пожежно-рятувальна частина побудована за класичним варіантом: є гараж з двома машинами. Одна — літня, інша- підвищеної прохідності. Також тут обладнані приміщення для цілодобового чергування караулу. Аби бійці були у добрій фізичній формі для них облаштували спортивну кімнату. Для теоретичних занять – навчальна аудиторія.

Частина обійшлася 700 тисяч гривень, з них — 200 тисяч виділила тетриторіальна громада. На утримання пожежної частини гроші не виділяються, розповів Якушинецький сільський голова Василь Романюк. За його словами, громада таким чином заробляє. Завдяки децентралізації у бюджеті залишається податок з доходів фізичних осіб, який сплачує Державна служба з надзвичайних ситуацій. Нагадаємо, на Вінниччині це не єдина сільська пожежна частина. Подібний центр безпеки працює у Жданівці Хмільницького району.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут