На Вінниччині силовикам виплачуватимуть нову пенсію

З 20 березня  пенсіонерам-силовикам будуть проведені перші доплати, – про це в ефірі радіо «ВІНТЕРА» розповіла начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

Станом на 19.03.2018 року Пенсійним фондом області до уповноважених структурних підрозділів відповідних міністерств та відомств передано списки на 21 тис. пенсіонерів: близько 11 тис. – до Міністерства оборони України, 7,4 тис. – до Міністерства внутрішніх справ.

Для проведення перерахунків пенсій силовикам, до головного управління Фонду Вінниччини надійшло 3,2 тис. відповідних довідок із зазначенням грошового забезпечення з урахуванням окладу за посадою, військового (спеціального) звання та надбавки за вислугу років.

Виплата перерахованих сум пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», крім пенсіонерів МВС, буде проводитись у розмірі 50% суми підвищення пенсії, визначеної станом на 01 березня 2018 року, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – 75 %, а з 1 січня 2020 року – 100%.

Нагадаємо, у лютому  під стінами Вінницької ОДА страйкували представники громадських організацій пенсіонерів силових структур. Вони вимагали пришвидшити процес перерахунку пенсій військовим, колишнім правоохоронцям та іншим категоріям пенсіонерів.

 

 

 

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут