На Вінниччині аліменти заборгували 269 матерів

У разі несплати аліментів майно боржників виставлять на онлайн-аукціон. Йдеться про батьків, які не здійснювали виплати на утримання дітей понад 3 місяці. Загальна кількість боржників у Вінницькій області 22549, з них 4202 не сплачують аліменти понад 6 місяців.

Борються з порушниками закону державні виконавці. Начальник обласного управління державної виконавчої служби Андрій Сусков каже, “якщо є заборгованість понад три місяці, можна звертати стягнення на майно боржника. Готується повідомлення, що вона/він має право звернутись до правоохоронних органів із заявою про порушення кримінальної справи щодо даного боржника.”

Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні та примусовій реалізації на онлайн-аукціоні. Кошти з продажу перераховують на погашення заборгованості.
З початку року працівники виконавчої служби області стягнули понад 41 мільйон гривень заборгованості. Нині Закон посилив відповідальність тих, хто півроку ухиляється від сплати аліментів. Зокрема,
«обмежується право виїзду за кордон, користування транспортними засобами, право на полювання, носіння та користування вогнепальною й пневматичною зброєю.»

До слова, про дітей забувають не лише чоловіки. На Вінниччині аліменти заборгували 269 матерів.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут