Міжнародний проект «Книга добра» розширює коло учасників

6 дітей учасників АТО з Вінниччини, завдяки Міжнародному соціальному проекту “Книга добра”, побували цього літа на аудієнції у Папи Римського, відвідали Угорщину та Словенію.
Вадим, Яся та Вікторія два місяці як повернулись із туру Європою. Емоцій від побаченого, кажуть, дуже багато. Вадим зізнається – зрозумів, що гроші потрібно збирати не на телефони, а на подорожі. У нас люди постійно в важкій праці, – каже хлопець, – а там живуть сьогоднішнім днем, насолоджуються життям.
У цій поїздці підлітки виступали послами миру. Презентували понтифіку створену в Україні «Книгу добра» із розповідями про реальні історії нашого життя.
Валентина Вельган, член Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО м. Шаргород, місію проекту бачить так – донести всьому світу: ми не країна, що воює, а країна добрих і мирних людей.
Якщо у перших поїздках участь могли взяти лише діти учасників АТО, то тепер це обмеження зняли. Головна мета — змінити країну на краще через дітей.
Після розповідей однолітків шаргородські школярі вже й собі замислюються над власними історіями.
У найближчі кілька днів члени спілки Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО запланували зустрічі зі школярами Жмеринського та Барського районів. До кінця року проведуть презентації «Книги добра» в Австрії, Хорватії, Австрії, Ізраїлі і Єгипті. В кожну з них мають поїхати по 20 дітей з Вінниці.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут