Комунальні “лабіринти”

Два роки жителі п’ятиповерхівки по вулиці Максима Шимка скаржаться на те, що їхні квартири затоплює. Проблема у старій трубі на горищі. Полагодити її мешканці готові власним коштом.
Олена показала свою квартиру на 5-тому поверсі. Каже, її помешкання постраждало найбільше. Був час, коли вода зі стелі текла річкою. Не встигали підставляти відра. За власний кошт жінка придбала труби, але в ЖЕКу відмовилися їх ставити.
Затопило і сусідів поверхом нижче. Від води у квартирі здулася підлога, не працюють розетки. Господарка Олена каже – косметичний ремонт робила рік тому, але зі стелі потекло знову.
Наслідки затоплення відчули на собі не лише у цих квартирах. Увесь будинок з нового року залишився без гарячої води, розповідає мешканець однієї з квартир Юхим Цісин.
Сантехнік з обслуговуючого підприємства “Бокут”, який прибув на виклик нашої знімальної групи пояснив — замінити трубу може лише з дозволу старшого по будинку.
Старший по будинку Юрій Краковецький до мешканців вийти відмовився.
Вихід мешканці квартир знайшли. Зібрали підписи за те, щоб розпочати роботи без згоди на те старшого по будинку. У ЖЕКу пообіцяли замінити трубу.

1 КОМЕНТ

  1. Схожа ситуація. Теж – в тому ж районі, на тій же вулиці, з тим самим обслуговуючим підприємством, його посадовими особами і тими ж горе-сантехніками. Навіть просте у розв’язанні питання зумисно занадто ускладнюється і штучно створюється безвихідь… Для пересічної людини. Але… Звичайно ж, для неї, для рідненької, це питання завжди можна владнати… Вирішити, так би мовити… Навіть доволі складне питання… Точно – у простий спосіб… І весь ефект у масовості. Проте не буду вже занадто категоричним. Тому скажу так. Якщо це не кримінал з елементами містечкової корупції окремих посадових осіб, то вже точно – система вияву їх професійної непридатності. Хоча, правда, я не знаю, що в цій ситуації гірше… Чи краще? Адже як там було сказано? “…Я вам покажу, як керувати Україною…” Почули… Тепер відчуваємо… Живемо по-новому… Боже ж, як це все вже до болю знайоме… І остогидле. Далі що? Новий курс? ВКП(б)? Чи доляра?
    Що ж до сантехніків, то про них мова окрема… Тому й пишу, що жалко їх… Бо не там, бідолаги, чистять… І не те…

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут