Історія успіху воїна АТО

Не занепадати духом та знайти себе після повернення з зони антитерористичної операції. Історією успіху поділився Тарас Якобчук. 2015-го добровольцем пішов служити на Схід. Після повернення разом з дружиною організував власну справу.
Тарас Якобчук зустрічає нас біля виставкового офісу. Так чоловік називає своє робоче місце, яке облаштував торік. До цього, понад 10 років працював оператором на телебаченні. Коли розпочалися бойові дії на сході країни — пішов добровольцем.
Тарас Якобчук каже, це була його громадянська позиція. Для себе вирішив, що має там бути. Після року проведеного у зоні АТО, зрозумів: нічого ціннішого, ніж сім’я — немає. Саме дружина Валентина, яка мала досвід у сфері торгівлі, стала мотиватором у відкритті власної справи.
Відкрити власну справу допоміг центр зайнятості. Якобчуки скористалися програмою з працевлаштування військовослужбовців та демобілізованих учасників ато. Розповідає начальниця відділу Правобережного районного центру зайнятості Вінниці Лариса Леоненко: “Він написав бізнес-план. Захистив його і комісія ухвалила рішення виплатити йому допомогу на відкриття власної справи»
Протягом місяця підприємець-початківець пройшов навчання та отримав 20 тис. грн для організації роботи. Нині разом із дружиною Валентиною співпрацюють із виробниками посуду та реалізовують його для потреб закладів харчування. Навіть 4-місячну доньку Маряну доводиться брати з собою.
Тарас Якобчук: «Робота у своєму бізнесі — та сама служба. Вимагає 24 години на добу, 7 днів на тиждень.»
Своїм прикладом Тарас Якобчук хоче мотивувати своїх побратимів не опускати рук, і знаходили себе в улюбленій справі.

Фото зі сторінки Тараса Якобчука у FB

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут