Ірина Медяна стала фіналісткою конкурсу «Міс українська Канада»

«Міс українська Канада» – конкурс краси, який раз на два роки проходить у м. Торонто серед представниць української діаспори. Цьогоріч фіналісток обирали з сотні претенденток. За корону змагатиметься 15 дівчат із провінцій Онтаріо, Альберта, Британська Колумбія, Манітоба. Серед фіналісток і вінничанка Ірина Медяна. Дівчині – 22. Проживає у Торонто. Після закінчення Київського Національного економічного університету, вдосконалювати знання з фінансів та економіки продовжила у Канадському державному коледжі. Нині працює в одній із тамтешніх інвестиційних компаній. По скайп-зв’язку Ірина розповіла про підготовку до конкурсу: «Кожен із нас вкладає дуже багато сил, емоцій і любові у цей конкурс. Буде три виходи. Ми покажемо одяг від українсько-канадського бренду. Це будуть модерні вишиванки та костюми. Буде дуже гарно.»

Батьки успіхами доньки задоволені. Кажуть, Ірина завжди була цілеспрямована і впевнена у власних силах. «З дитинства була цілеспрямована, шукала себе. Забажала вчитись за кордоном. Вибрала Канаду. І ось – там», – каже мама Ірини.

У рамках конкурсу Медяна також презентуватиме соціальний проект, покликаний допомогти молоді реалізувати себе.

Фінал конкурсу відбудеться 15 липня. Підтримати землячку – Ірину Медяну та проголосувати за неї можна на сайті конкурсу «Міс українська Канада».

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут