Дороги розкопали, а воду відключили

До початку опалювального періоду залишилось трохи більше ніж місяць.
Втім, вінничан занепокоєні періодичним відключенням гарячої води. Найбільша кількість скарг надходить від колишніх споживачів дочірнього підприємства «Маяк». Теплові мережі від його котельні цього літа було передано на баланс «Вінницяміськтеплоенерго».
Передані тепломережі кажуть на підприємстві потребують повної заміни. З початку минулого місяця тут ліквідовано 32 пориви. За словами начальника служби транспортування енергії Олександра Осовського – аби усунути проблему однієї розкопки недостатньо. Після ліквідації одного пориву наступні утворюються на цій же ділянці.
Мережі на баланс «Вінницяміськтеплоенерго» передали без землерийних, вантажопіднімальних та відкачуючих машин. Тож підприємство значну частину персоналу й техніки спрямували саме на ремонт на «Маяка».
Без відключень гарячої води, проведення ремонтних робіт неможливе. Тривалість припинення водопостачання залежить від стану тепломереж. За прогнозами Володимира Пісного, аби відновити ті, що знаходяться в аварійному стані по місту необхідно щонайменше 3 роки.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут