Ранки експериментують: телеміст Черкаської філії Суспільного із “Сніданком на 1+1”

Телеміст між ранковим шоу Черкаської філії Суспільного “Доброго ранку, Черкащино!” та колегами зі “Сніданку на 1+1” відбувся 15 березня.

Приводом для ранкового спілкування стала участь ведучих телеканалу “Рось” Володимира Радька та Дарини Харченко у флешмобі “Готуй, співай, танцюй”. Пісенна імпровізація настільки сподобалася ведучому “Сніданку на 1+1” Руслану Сєнічкіну, що він вирішив особисто познайомитись із її авторами.

Тож 15 березня глядачі всієї України змогли не лише послухати пісні про банани і вітамінний салат, який готували у програмі “Доброго ранку, Черкащино!”, а й дізнатися чимало цікавого про те, як зазвичай прокидаються черкащани і чим снідають.

Також черкаські журналісти розповіли про місця, заради яких варто відвідати Шевченків край: вулицю Хрещатик в обласному центрі, яка удвічі довша за київську, історичної будівлі відомого архітектора В. Городецького. Співведучі ефіру – Діна Євсеєва та Володимир Левченко додали, що в Черкасах є один із найбільших в Європі буддистський храм “Білий лотос”, який відвідує чимало туристів і де можна взяти участь у чайній церемонії. Запросили телеглядачів і до Буцького каньйону, який часто називають “маленькою Швейцарією” завдяки його живописним краєвидам.

“Такі телемости час від часу проводяться між різними філіями Суспільного. Ми обмінюємось новинами, розповідаємо, коли в області відбуваються події, що можуть бути цікавими для інших регіонів. Наприклад, про лижний сезон у Карпатах, або незабаром плануємо розповісти про те, чи готові до гостей наші південні пляжі. У найближчому майбутньому ми плануємо такі крос-включення між різними областями щодня”, – розповіла продюсерка ранкового мовлення Жанна Кузнєцова.

Фото: Олег Клименко

suspilne.media

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут