На тернопільському обласному радіо стартувала програма “Файний ранок”

Із 25 грудня щоранку о 7:10, після новин, в ефірі тернопільського обласного радіо виходить 40-хвилинна програма “Файний ранок”. У кожному з випусків двоє ведучих порушують одразу декілька проблем й озвучують цікаву та корисну інформацію про події міста і області.

До цього в ранковому радіоефірі звучали заздалегідь записані програми. Творчі й технічні працівники намагалися зробити цікавими випуски під промовистими назвами “Опікун”, “Господар”, “Шкільні орієнтири”. Але нині привернути увагу слухача до програм із такими заголовками й без належного музичного оформлення дуже важко. “Хоч ефір і був насичений важливими суспільними темами, та ці поодинокі пазли в цілісну картинку не складалися”, – розповіла Ірина Моргун, продюсерка відділу програм філії ПАТ “НСТУ” “Тернопільська регіональна дирекція”.

Відтепер творчий колектив робить акцент на формі викладу. Безпосереднє спілкування, гумор, позитив – те, чого раніше було обмаль, тепер звична річ на ранковому ефірі. “Ми намагаємось говорити просто про складні речі. Й якою б складною не була тема, ведучі повинні обіграти її в діалогах. Те, над чим ще доведеться попрацювати: посилення інтерактиву, пряма трансляція не лише в радіоефірі, а й у Facebook та на сайті філії”, – каже Ірина Моргун. Також у планах команди обласного радіо – відшліфувати нові проекти та залучати до слухацької аудиторії людей середнього й молодшого віку. 

Прослухати “Файний ранок” можна за посиланнями:

https://soundcloud.com/user-629978411/fayniy-ranok-pered-rzdvom-060118
https://soundcloud.com/user-629978411/chetver-040118-ranok

suspilne.media

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут