“Кобзарсько-лірницка Покрова” – на UA: РІВНЕ

У межах проекту ЕтноРівне 12-14 жовтня проходитиме П’ятий міжнародний етнічний фестиваль “Кобзарсько-лірницька Покрова”. Мета організаторів і учасників – відродження автентичних традиції лірництва й кобзарства на Поліссі і Волині та популяризація прадавньої виконавської майстерності.

UA: РІВНЕ – інформаційний партнер заходу. Кращі лірники й кобзарі з багатьох регіонів України, а також гості з Польщі, Німеччини і Білорусі та організатори фесту стануть учасниками ранкових телерадіопрограм Рівненської філії Суспільного.

За словами продюсера радіо Рівненської філії Сергія Шидловського, 14 жовтня на майдані Незалежності працюватиме виїзна мобільна радіостудія Українського радіо “Рівне”. Нова на каналі регіонального суспільного радіо, але відома і популярна у Рівному ведуча Оксана Юрченко з 17:10 до 18:00 спілкуватиметься у прямому ефірі з колоритними учасниками яскравого самобутнього дійства. Запланований і стрім на сторінці UA: РІВНЕ у Facebook.

Фестиваль приурочений до Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та 76-річниці УПА. У програмі – вуличне кобзарювання та лірникування, святкові Покровські концерти у соборах міста, майстер-класи українських та білоруських танців, презентація колекції лір.

suspilne.media

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут