Івано-Франківська і Рівненська філії Суспільного отримали логотип “UA:”

Під час зустрічі з менеджерами і продюсерами філій ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, яка відбулася 16 лютого, голова правління Зураб Аласанія оголосив про присвоєння двом філіям своєрідного знаку якості Суспільного – логотипу UA:. Відтепер Івано-Франківська філія отримала назву UA: КАРПАТИ, а Рівненська – UA: РІВНЕ.

Рішення про присвоєння нових назв цим двом філіям ґрунтується на результатах моніторингу ефірів регіональних мовників. Керівники творчих напрямів стежать за відповідністю журналістським стандартам, цінностям Суспільного та за технічною якістю ефірів. Рівненська та Івано-Франківська філії показали найкращі результати і були відзначені як такі, що відповідають стандартам якості Суспільного.

“Це велика заслуга всієї команди. У нас працює прекрасна команда новинників, суспільно-політичного мовлення, “Теми дня” і “Доброго ранку”, це заслуга “Рівне.FM”. Це значить, що у нас є Команда. Дякую усім!” – поділилася враженнями продюсерка Рівненської філії Інна Білецька.

Нагадаємо, 16 та 17 лютого проходять координаційні робочі зустрічі в Києві з менеджерами і продюсерами регіональних дирекцій ПАТ “НСТУ”. У них беруть учать і новообрані у додатковому конкурсі менеджери та продюсери, і уже чинні керівники філій.

suspilne.media

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут