ЧИСТЕ НЕБО 2018

На території Хмельницької і Вінницької областей розпочалися навчання військово-повітряних сил НАТО та України «Чисте небо-2018». До Вінниці зі складу багатонаціональних сил прибули представники Сполучених Штатів Америки, Данії та Естонії. Серед спільних завдань — відпрацювання евакуації поранених із зони бойових дій та відбиття кібер-атак.
У спільних маневрах у небі України беруть участь військові семи держав Європи та Сполучених Штатів Америки. Останні представлені авіаційним крилом Національної гвардії штату Каліфорнія. Командир транспортника Христофер Рікс каже — його літак здатен евакуювати поранених, а також десантувати солдат і бойову техніку.
Очолює американську групу у складі 50-ти чоловік полковник Кейтс Вард. За словами офіцера, йому не тільки цікаво ділитися знаннями з європейськими колегами, а й вивчати їхній досвід.
З української сторони розгорнуті сили військово-транспортної бригади. Її командир Олег Нечипорук сподівається, що його підлеглі отримають необхідні знання та навички під час роботи з європейцями та американцями.
У відкритті навчань взяли участь військові Естонії і Данії. Повітряні сили цих країн представлені персоналами наземних служб.
Роберт Мор капітан ВПС Королівства Данії: «Ми ділитимемося досвідом по відбиттю кібер-атак. У сучасних війнах це дуже важливо. Країни альянсу повинні мати міцну оборону і на цьому напрямі»
Триватимуть навчання багатонаціональних сил до 18-го жовтня. Окрім екіпажів транспортної авіації підвищуватимуть свій рівень майстерності пілоти винищувачів та гелікоптерів.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут