Через зношеність авіапарку відпочинок за кордоном для українців під загрозою зриву

Відпустка в аеропорту. Цьогоріч, аби відпочити за кордоном українцям довелось не одну годину провести «в режимі очікування» в аеропорту. Менеджер по туризму Тетяна Звертанівська, констатує: «найчастіше затримки — це до Тунісу, звичайно, Іспанія і Туреччина. Скажімо так, наймасовіший напрямок. Але Туніс і Іспанія — це було найпроблемніше, тому що на дві-три доби туристи залишаються в аеропорту без конкретної інформації».
Причину таких затримок Тетяна Звертанівська пояснює зношеністю авіапарку. Проблему називає всеукраїнською. За її словами, пасажири на виліт з аеропорту «Вінниця» подекуди чекали майже добу. Щоправда, тим, хто проживає у місті, завчасно повідомляли про відтермінування вильоту.
У разі якщо рейс скасовано, або його затримано більш ніж на добу пасажири мають право на компенсацію, каже адвокат Тетяна Мишевська. «Якщо дальність рейсу до 1,5 тисячі км – компенсація становить 250 євро, від 1,5 до 3,5 тис. км – 400 євро, понад 3,5 тисячі кілометрів — 600 євро. Це передбачено Законом України. Окрім цього, пасажирів мають забезпечити водою та гарячим харчуванням, надати трансфер до готелю і забезпечити перебування в готелі.»
Туроператор має бути надійним та перевіреним, зазначає вінничанка Марія. Три тижні тому вона разом із родиною відпочивала у Туреччині. Летіли туди з Києва, аби уникнути проблем і не зіпсувати довгоочікуваної відпустки.
Через затримки із вильотами нині спостерігається зменшення попиту на відпочинок за кордоном — кажуть у турагенціях.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут