Через прогнилі труби мешканці п’ятиповерхівки по вулиці Антонова без гарячої води

У будинку, який вже понад 40 років капітально не ремонтували, в аварійному стані труби водогону, у підвалі – потоп. Через це і вимкнули гарячу воду. “У будинку вже 41 рік — ніхто нічого не робив. Труби лопають. Без кінця ставлять сантехніки хомути, вже не має, де ставити тих хомутів”, – каже мешканка п’ятиповерхівки Ганна Дзюбенко. Проблема з трубами по всьому будинку. Водогін тут дає збій останніх п’ять років.

У ПП «Бокуд», яке обслуговує даний будинок, мешканцям запропонували замінити труби за програмою співфінансування “30 на 70”. З кожної квартири люди здали по 900 гривень. Нині затримка за міськрадою, каже старша по будинку Ірина Черніцька “ Ту суму, що треба від мешканців — ми назбирали. А ту суму, яку має дати місто — у них немає. Тому що всі кошти були видані на початку року, ми довго збирали гроші — протягом 3-4 місяців. Сказали, що з другого півріччя: трішки звідти, трішки звідти і вони повинні нам назбирати ту суму, яка нам потрібна.“

Заступник директора міського департаменту житлового господарства Сергій Ткачук зазначає: документи мешканці подали. Тепер треба чекати черги, бо охочих зробити ремонт за програмою співфінансування — чимало. “Даний проект, отриманий десь тиждень тому. Готується відповідна процедура в порядку черговості — тендерна пропозиція, яка буде виставлена через систему електронних торгів на “Прозоро”. Буде визначений підрядник, укладено тристоронній договір… Після чого вони зможуть перерахувати свою суму. Згідно з умовами договору, на рахунок підрядника. Процедура має певний період часу, тому їм потрібно зачекати. Це буде орієнтовно процедура на кінець серпня”

Замінити труби й усунути неполадки мешканцям обіцяють вже у вересні.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут