Багато ходити, писати та знати все, що відбувається у мікрорайоні. Дільничні інспектори відзначають професійне свято

Робочий день дільничного Дмитра Малека розпочинається із профілактичної бесіди із порушником. Чоловіка звати Олександр, йому 27, на нього поскаржились сусіди і написали заяву, що той порушує громадський спокій.
“ Вчора були вдома ввечері, вживали алкогольні напої?”- запитує інспектор. “Був. Друзі до мене приходили. Вживали…”, – відповідає Олександр. Після профілактичної бесіди Олександр та його товариш, з яким розпивали спиртне, отримують усні попередження. Дільничний продовжує чергування і починає обхід мікрорайону. Поліцейського зупиняє пенсіонерка Галина Жукова.
“Як у вас справи? Як поживаєте? У вас все спокійно?” – запитує Дмитро Малек. “Спокійно, але у нас є один п’яниця, прибився з Одеси, його треба обов’язково “потрусити”, – скаржиться жінка. Дільничний усе записує, обіцяє перевірити. Також правоохоронець щодня заходить до місцевих магазинів. Продавчинь запитує про підозрілих на районі і нагадує про правила продажу алкогольних напоїв. Нагадує, що відпускається молоді пиво чи горілка тільки за наявності паспорта.
Наркозалежні, п’яниці, особи, що мають судимість – категорія до якої у дільничного особлива увага. Дмитро Малек стежить за порядком в спальному районі Вінниці з 2013 року. Це квадрат, до якого входять вулиці Юності, Первозванного та Келецька. А це близько тисячі мешканців. Каже, робота важка, вільного часу мало. Проте визнає, школу дільничного має пройти кожен поліцейський. 18 червня Дмитро Малек відзначає професійне свято – День дільничного офіцера. Цей день змушений провести у відділку, адже тільки заступив на добове чергування. Має у теці кілька десятків звернень по яким має відреагувати.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут