Автомобільна афера в особливо великих розмірах

Олександр Слободян – потерпілий. Чоловік 10 років займається автомобільним бізнесом. У страховій компанії купує машини, які побували в ДТП, ремонтує їх і продає на ринку. Справа, каже була успішною, поки партнери по бізнесу не взяли гроші на чергову партію автівок – і не повернули. “В один момент все закінчилось разом із грішми. Зараз він винен 120 тис. доларів”, – розповідає Олександр Слободян.

Житель Жмеринки Олександр Ярошевський – один із тих, кого слідство підозрює в афері. Рік і три місяці він знаходиться під вартою. Чоловіку інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах. Справа на 18 мільйонів гривень. Підсудний своєї вини не визнає, каже був лише посередником. “Гроші залишились в інших людей, я так само себе вважаю потерпілим, я не мав корисних мотивів. Гроші в руках других людей, які укриваються різними шляхами“, – розповідає підсудний Олександр Ярошевський.

Ще один фігурант справи Олександр Слободянюк. На час слідства він заплатив заставу і залишився під домашнім арештом. Але на судове засідання не прибув. Медичну довідку судді надає адвокат. “ На стаціонарному лікуванні перебуває у 2 відділенні лікарні ім. Ющенка. Діагноз не зазначається”.

Справу по суті колегія суддів вирішує не розглядати, лише клопотання про продовження запобіжного захожу Олександру Ярошевському.

Підсудний Ярошевський і його адвокат просять змінити міру запобіжного заходу на домашній арешт. Втім, суддя Володимир Вєрнік зачитує рішення, в якому залишає підозрюваного під вартою. “У задоволенні клопотання Ярошевського відмовити. Запобіжний захід продовжити на 60 днів.”

Рішення несправедливе, в кого є гроші вони на волі. Може комусь це вигідно. Людина, яка заволоділа грішми, вона різко захворіла”, – каже Олександр Ярошевський.
Також судді направили до Вінницької психоневрологічної лікарні запит, в якому просять роз’яснити скільки лікуватиметься ще один фігурант справи про шахрайство.
Наступне засідання призначено на 14 листопада.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут