Антон Швець із Ладижина впевнено крокує до паралімпіади Токіо 2020

Антон Швець за освітою – агротехнік, за покликанням — спортсмен. Його життя змінилося 5 років тому. Хлопець з ураженням опорно-рухового апарату пішов на секцію пара тхеквондо. За цей час Антон став призером і переможцем першостей України, Європи та світу.

Наставник Антона – Сергій Брушніцький каже, його учень унікальний боєць. “У своєму класі він єдиний, хто не може повністю працювати руками. Тим не менше, він найсильніший в Україні… Коли прийшов до мене я сказав: будемо працювати серйозно. За цей час він не пропустив жодного тренування”.
Нині Антон Швець готується до чемпіонату світу, який пройде у Туреччині. Тренується двічі на день, майже без вихідних. Тривалість кожного заняття складає не менше півтори години. Каже: “це тренування не тільки тіла, а й сили волі. Спочатку було складно жити в такому режимі. Втім, сьогодні іншого життя не уявляю”.

За два роки підопічний Сергія Брушніцького, аби не втратити високе рейтингове місце, має виступити на всіх міжнародних стартах. “Паралімпіада — річ дуже важлива. Потрібно підтримувати рівень. Він — лідер, а лідера всі хочуть перемогти.”

У планах, підготовка до паралімпіади Токіо 2020.

Коментувати

Будьласка, залиште Ваш коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут