11:33,28/04/17

Спілці журналістів – 60

Спілці журналістів – 60

Виставку книг, монографій та нарисів презентувала 27 квітня Вінницька обласна спілка журналістів. Експозицію присвятили 60-тиріччю від дня створення творчого об’єднання. Наразі спілка вважається однією з найбільших. У її лавах понад 500 спілчан. Загалом по Україні членство в цій організації мають 19 тисяч журналістів та публіцистів.

60 років роботи, тисячі статей, книг і монографій. Вінницька обласна спілка журналістів відзначає черговий ювілей. Наразі об’єднання нараховує більш ніж 500 спілчан, це не лише журналісти, а й письменники, публіцисти, громадські діячі та політики. У масштабах України спілка об’єднує 20 тисяч творчих працівників.
Саме реформуванням комунальних видань і роздержавленням газет нині активно переймаються спілчани. Попри перепони, Вінниччина зуміла першою в Україні роздержавити 15 газет. Наразі розпочинається другий етап реформи, і спілка розробила для редакторів покрокову інструкцію та готова надавати юридичну підтримку.
Також гострою проблемою редактори називають перешкоджання роботі журналістів і нові тарифи Укрпошти. З останнім готові боротись спільно з Сергієм Томіленком - новим очільником Національної спілки журналістів України.

  • Комментарі
  • Вконтакте
  • Facebook

Комментувати